CLUB باشگاه مشتریان


CLUB باشگاه مشتریان

Responsive image

باشگاه مشتریان CLUB

نیاز آژانس هواپیمایی به باشگاه

باشگاه مشتریان آژانس هواپیمایی عموماً برای آنهایی که دائماً در حال گشت و گذار هستند یا سفرهای کاری بسیاری برایشان ترتیب داده می شود، گزینۀ عالی است. در اینگونه باشگاه ها مشتریان عضو شده، از آخرین اطلاع رسانی آژانس ها مطلع گشته و در تورهای لحظه آخری با هزینه بسیار پایین شرکت می‌کنند. البته برای صاحبان آژانس هواپیمایی نیز این مورد مفید می باشد لذا می‌توانند نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را شنیده و ترتیب اثر ببخشند. خرید باشگاه مشتریان برای آژانس هواپیمایی می‌تواند گزینه خوبی باشد.

چرا باشگاه مشتریان

راه اندازی باشگاه مشتریان برای همه‌ی صاحبان کسب و کار از جمله آژانس هواپیمایی واجب است به این دلیل که وقتی مسافر یک بار از شما خرید کرد دفعه‌ی بعد هم دوباره خریدش را از شما انجام دهد.

مراحل راه اندازی باشگاه مشتریان برای آژانس هواپیمایی

مراحل راه اندازی باشگاه مشتریان به صورت زیر است:

1. راه اول طلبکار کردن مشتری به خود است: با این کار می‌توانید مشتری را به خود طلبکار کنید و مشتری برای گرفتن بدهی خود دوباره به شما مراجعه کند، این کار به این صورت است که شما مقداری اعتبار به وسیله کارت باشگاه مشتریان به مشتری می‌دهید و همین امر باعث می‌شود که مسافر برای سفر بعدی دوباره به آژانس هواپیمایی شما مراجعه کند و اعتبار خود را خرج کند.

2. با اعتباری که در باشگاه مشتریان آژانس هواپیمایی خود برای مشتری گذاشته‌اید مشتری با هیجان بیشتری سمت شما خواهد آمد و برای شما مشتری های دیگری هم می‌آورد که این باعث افزایش فروش شما می‌شود و در آخر سود بیشتری نصیب شما می‌شود.

3. اگر مشتری از باشگاه مشتریان آژانس هواپیمایی شما راضی باشد خودش برای شما بازاریابی می‌کند یعنی اگر کسی نیاز به خدمات آژانس هواپیمایی داشت شما را به او معرفی می‌کند.

4. شما می‌توانید در کارتی که خدمت مشتری قرار می‌دهید، در روزهای تعطیل اعتبار خاصی را وارد کارت کنید و به اطلاع مشتری برسانید و مشتری را ذوق زده کنید که در روزهای تعطیل از خدمات شما با هزینهی پایین‌تر استفاده کنند.

افتتاح باشگاه مشتریان آژانس هواپیمایی

همواره باید در نظر داشت که در شغل ها و کسب و کارهای امروزی رقابت بسیاری وجود دارد. از همین رو برای اینکه شما بتوانید در اینگونه فعالیت ها موفق شوید، لازم است تا وفاداری و حس اعتماد مراجعه‌کنندگان خود را به دست آورید. این مورد تنها زمانی حاصل می‌شود، که قادر باشید به نظرات آن جامعه عمل بپوشانید.

در گام بعد شما باید توجه نمایید که با افتتاح باشگاه مشتریان آژانس هواپیمایی قادر خواهید بود که با جامعه آماری بزرگ‌تری که تقریباً هدف یکسان دارند، تعامل نمایید لذا مخاطبان خود را راحت‌تر توانسته جذب کرده و آنها را تبدیل به مشتریان و کاربران اصلی نمایید.

برای اینکه بتوانید سود خود را از طریق باشگاه ها افزایش دهید لازم است تا طرح های ویژه را همیشه در دستور کار خود قرار داده و اطلاع رسانی خوبی را نیز انجام دهید. به طور مثال، ارائه کوپن های تخفیف، قرعه کشی، جایزه به ازای معرفی سایر دوستان و مواردی از این قبیل می‌توانند مسیر شما را برای رسیدن به هدف بسیار هموار تر نمایند. امروزه باشگاه های متفاوتی وجود دارد که برای موفقیت لازم است تا حتماً به نظرات و خواسته های اعضا دقت نمود. با این کار می توانید به مشتریان خود نشان دهید که نظر و خواسته آنها برای شما مهم می باشد.

شرکت پیشتازان سفر پاژ، طراحی سایت آژانس مسافرتی را به صورت اختصاصی با نام اختصاصی شرکت شما ارائه میکند. طراحی سایت مسافرتی دارای امکاناتی است که بهتر است انجام آن را به یک شرکت طراحی سایت که سال ها در زمینه طراحی سایت هوایی و آژانس‌های مسافرتی تخصص دارد، سپرده شود.


مقالات مرتبط

رزرو آنلاین و آفلاین هتل

پیشتازان سفر امکان رزرو بالغ بر 5000 هتل داخلی و خارجی

ادامه مطلب
SSR سیستم ارائه خدمات به مسافران

تمام خدمات خاصی که مسافر در فرودگاه مبدأ یا در فرودگاه مقصد ...

ادامه مطلب
CARGO مدیریت بار

کارگو هوایی چیست؟ به مجموعه اقداماتی که جهت حمل بار هوایی ...

ادامه مطلب
×