website طراحی اختصاصی وب سایت


website طراحی اختصاصی وب سایت

Responsive image

خدمات طراحی سایت و وب اپلیکیشن

طراحی سایت در بازار پر‌رقابت امروزی، مهم ترین پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است.

وب سایت مانند کارت ویزیت آنلاین برای معرفی شرکت شما است و ساخت وب‌سایت، کاربران را با گستره خدمات شما و مهم‌تر از همه، با شما آشنا می‌کند.

سایت با تمرکز بر محتوا و وب اپلیکیشن با تمرکز بر تعامل با کاربران هرکدام توانایی به دوش کشیدن بخشی از بار کسب و کار در دنیای دیجیتال را دارند.

مهم پیاده‌سازی اصولی این سرویس‌ها با توجه بر هویت برند‌ها و در نظر داشتن بهترین تجربه کاربر در سایت یا وب‌اپلیکیشن است.

طراحی سایت عامل موفقیت ارتباط شما با مشتریان

کاربران اینترنت روز به روز در حال گسترش هستند، و صاحبین کسب و کار با طراحی سایت، هوشمندانه خود را در معرض دید بازدیدکنندگان زیادی قرار می‌دهند.

تأثیرگذاری یک وب‌سایت در دید مخاطب، ظاهر حرفه‌ای و تطبیق پذیری آن با تمام دستگاه های هوشمند، موارد مهمی هستند که صاحبین کسب و کار هنگام سفارش طراحی وب‌سایت خود باید در نظر داشته باشند.

از سوی دیگر وب اپلیکیشن امکان تعامل با کاربر را برای بیزینس ساده‌تر می‌کند. وب اپلیکیشن بعد از مدتی می‌تواند اطلاعات به دست آمده از کاربران را با تحلیل و بررسی بهتری در اختار صاحب کسب و کار قرار دهد و با امکان استفاده آفلاین از آن‌ها کاربر دسترسی آسان‌تری به خدمات خواهد داشت.

طراحی سایت اختصاصی ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی یکی از مهم ترین و تخصصی ترین خدماتیست که در پیشتازان سفر پاژ ارائه می شود.

هر آنچه که در ذهن شما باشد اختصاصاً جهت شرکت شما طراحی می‌شود و شما می‌توانید یک وب سایت منحصر بفرد داشته باشید.

اولین و مهم ترین قسمت یک وب سایت ظاهر و یا گرافیک آن است، زیرا ظاهر یک وب سایت اولین چیزی است که کاربر با آن روبرو می شود و اگر ظاهر کاربر پسند و جذاب نباشد زمان ماندگاری وی در وب سایت بسیار کوتاه می‌شود و شانسی برای مشاهده مابقی قسمت ها و جذب مشتری نخواهد بود، از این رو در طراحی سایت اختصاصی بعد از بررسی دقیق نظر و سلیقه کارفرما و ایده های مشاور متخصص دیاتوسعه طبق اصول و استاندارد ها و طرح نهایی تکمیل می شود و بعد از تاییدیه نهایی کارفرما جهت استارت کار برای تیم اجرایی ارسال می شود.

در مرحله بعد پیاده‌سازی و اجرا توسط تیم متخصص و با تجربه آغاز می شود و تک تک مراحل به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی می شود، بعد از تکمیل شدن وب‌سایت ( قبل از موعد تحویل ) به کارفرما جهت بررسی ظاهر و عملکرد قسمت‌های مختلف دسترسی داده می‌شود تا در صورت نیاز ادیت ها و تغییرات جهت نهایی شدن پروژه انجام شود، لازم به ذکر است تیم سفر با صبوری و حوصله زیاد تمامی مواردی که مورد پسند شما نباشد را ویرایش می‌کند تا در نهایت به طرح دلخواه برسید.

تحت هیچ شرایطی نگران مشکلات احتمالی بعدی نباشید، زیرا تیم ما در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده همیاری و پشتیبانی شما می‌باشد تا کار شما به بهترین شکل در فضای مجازی پیش برود.

رسپانسیو بودن و بهینه بودن وب‌سایت یکی از اصولی می‌باشد که ما در طراحی وب سایت اختصاصی شما رعایت می‌کنیم.


مقالات مرتبط

رزرو آنلاین و آفلاین هتل

پیشتازان سفر امکان رزرو بالغ بر 5000 هتل داخلی و خارجی

ادامه مطلب
SSR سیستم ارائه خدمات به مسافران

تمام خدمات خاصی که مسافر در فرودگاه مبدأ یا در فرودگاه مقصد ...

ادامه مطلب
CARGO مدیریت بار

کارگو هوایی چیست؟ به مجموعه اقداماتی که جهت حمل بار هوایی ...

ادامه مطلب
×