درباره ما

خدمات شرکت پیشتازان سفر آسمان پاژ

شرکت دانش بنیان« سفر» ، فعالیت خود را متمرکز در چند حوزه بسیار مهم شامل، فرودگاه ها، ایرلاین ها، آژانس های هواپیمایی ؛ قطار، اتوبوس، هتل ، بیمه ، شرکت های کرایه خودرو، شرکت های نرم افزاری قرارداده است
و تلاش کرده تا براساس نیاز هریک از این حوزه ها خدمات نرم افزاری متناسب، مبتنی با تکنولوژی های روز برای آنها، اجرا نماید .

نرم افزار ایرلاینی گریفین
50 وب سرویس پرواز
درگاه هوشمند سفرپی
وب سرویس یکپارچه پرواز داخلی و خارجی
وب سرویس یکپارچه قطار داخلی و خارجی
وب سرویس یکپارچه هتل داخلی و خارجی
برای آشنایی با خدمات شرکت پیشتازان سفر با ما در ارتباط باشید
و درخواست خود را ثبت کنید.

درباره پیشتازان سفر

شرکت دانش بنیان «پیشتازان سفر» با هدف توسعه زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، در زمینه صنعت گردشگری ، آغاز به کار کرده است و با به کارگیری نیروهای متخصص توانسته است به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در این زمینه مطرح شود . در واقع با توجه به محدودیت های صنعت هوانوردی کشور ، در این برهه ی زمانی و تاثیرات مستقیم تحریم ها بر صنعت هوانوردی، و افزایش هزینه های ارزی، و کاهش درآمد شرکت های هواپیمایی شرکت دانش بنیان «سفر» برآن شد تا با استفاده از ظرفیت های داخلی در زمینه های مختلف راهی برای برون رفت از این بحران فراهم آورد.
اگر بخواهیم به دو محصول نرم افزاری تولید شده در سطح ملی و بین المللی در شرکت دانش بنیان «سفر»اشاره کنیم که قابل رقابت با نمونه های خارجی در حوزه صنعت گردشگری و هوانوردی است، باید به دو محصول وب سرویس جامع «سفر» و نرم افزار قدرتمند« گریفین» اشاره کنیم .

وب سرویس جامع سفر

یکی از محصولات مهم تولید شده در شرکت دانش بنیان «سفر» که در نقش یک GDS منطقه ای و به عنوان یک سیستم توزیع شبکه جهانی قدرتمند عمل میکند و سطح دسترسی خدمات را از تامین کنندگان مختلف این حوزه از طریق وب سرویس دریافت کرده و به صورت یک وب سرویس جامع در اختیار آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، قرار میدهد، وب سرویس جامع «سفر» است.
از جمله خدمات این وب سرویس جامع و GDS منطقه ای می توان به دسترسی کامل، وب سرویس پروازهای سیستمی (ماهان، معراج، زاگرس، قشم ایر، کاسپین، ایران ایر، آسمان، ایرتور، آتا، تابان، کیش ایر، کارون، ساها، وارش، سپهران) وب سرویس پروازهای چارتری از کلیه سیستم های چارتری موجود (مقیم، راویس، سپهر، گوهر، آرتیمان، چارتکس، پرگان، بعثت)
وب سرویس پروازهای خارجی آمادئوس
وب سرویس پروازهای خارجی پرتو
وب سرویس پروازهای خارجی اطلس جت
وب سرویس قطارهای رجا و فدک و قطارهای داخلی اروپا (پرتو)
وب سرویس هتل های داخلی و خارجی
وب سرویس بیمه اشاره کرد.
علاوه بر این ها وب سرویس جامع، شرکت دانش بنیان «سفر»، خدمات زیر را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد:

1- سیستم اکانتینگ سفر:

ما در شرکت سفر امکانی فراهم کرده ایم تا مشتریان ما در هر یک از حوزه های گردشگری و نرم افزاری مانند،آژانس های مسافرتی، هتل ها، شرکت های هواپیمایی، قطار، بیمه، اتوبوس، آژانس های هواپیمایی، شرکت های نرم افزاری حوزه آی تی، بتوانند به منابع زیر بسته به نوع خدماتی که ارائه می دهند دسترسی داشته باشند.
• سورس: تامین کنندگان خدمات گردشگری می باشند
• ریسلر: فروشندگان خدمات گردگشری می باشند
• سورس/ریسلر: هم تامین کننده و هم فروشنده خدمات گردشگری می باشند
• نمایندگان فروش: که از خدمات سفر برای مجموعه ای از سورس و ریسلر های خود استفاده می نمایند.
در واقع هر مشتری در سیستم سفر دارای یک اکانت کاربری و حساب اعتباری می باشد، که از طریق این اکانت کاربری می تواند از خدمات این مجموعه استفاده نماید که این خدمات شامل:
• ارائه اکانت پنل کاربری با سطوح مختلف دسترسی به کاربران زیر مجموعه خود،
• اکانت های مختلف وب سرویس جهت فعال سازی بر روی اپلیکیشن ها و وب سایت های مختلف خود،
• امکان ایجاد اکانت های مختلف برای مشتریان B2C،
• امکان اشتراک گذاری منابع خود با سایر مشتریان سفر و قابلیت ارائه کمیسیون یا انجام مارک آپ برای مشتریان سفر،
• امکان استفاده از منابع سایر مشتریان سفر برای خود با قابلیت دریافت کمیسیون فروش یا انجام مارک آپ برای مشتریان خود.

2- وب سرویس فروش پرواز و استرداد آنلاین:

اکثر پروازهای ارائه شده در سیستم سفر از جمله کلیه پروازهای سیستمی به صورت یک طرفه و دوطرفه قابلیت رزرو و استرداد آنلاین دارند، و به محض ثبت استرداد از طرف مشتری، استرداد به صورت اتومات مستقیما در سیستم ایرلاین انجام شده و مبلغ عودتی به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می¬شود. بخشی دیگر از پروازها (چارتری) نیز پس از ثبت درخواست استرداد، و پیگیری تیم پشتیبانی 24 ساعته استرداد می گردند و متعاقبا مبلغ عودتی به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می شود.

3- گزارشات مالی:

در بخش گزارش های مالی نیز و ب سرویس جامع سفر امکاناتی زیررا ارائه می دهد :
1-قابلیت ارائه گزارشات فروش در بازه های زمانی مختلف بر اساس فیلترهای مختلف
2-امکان دریافت گزارشات به صورت دوره ای در بازه های مشخص 7روزه
3-امکان مشاهده کلیه تراکنش های مالی انجام شده اکانت کاربری
4- درگاه پرداخت آنلاین
5- کیوسک فروش پرواز
6- مدیریت مشتریان
7- تیکتینگ

گریفین اولین نرم افزار جامع صنعت هوانوردی

با در نظرگرفتن تمامی شرایط مذکور وطی تجارب و مطالعات فراوان در حوزه نرم افزار های تخصصی صنعت هوانوردی به جهت تسهیل در امور عملیاتی شرکت های هواپیمایی و به جهت کاهش هزینه های عملیاتی شرکت ها برآن شدیم با به کارگیری نیرو های متخصص داخلی طرحی جهت توسعه ی نرم افزار های تخصصی حوزه عملیاتی شرکت های هواپیمایی ارائه دهیم و هدف اصلی نرم افزار «گریفین» دسترسی، جامع واحد های مختلف ازجمله عملیات ، امور ، دیسپچ کامو، part145، انبار ، فنی، تدارکات و خرید قطعات می باشد . «گریفین» در واقع نرم افزاری بومی سازی شده و با تکیه بر توانایی متخصصان داخلی است که می تواند نقش مهمی در تحول و پیشبرد صنعت حمل و نقل هوایی کشور داشته باشد و امکانات آن شامل:
CRS
DCS
RM (Revenue Management)
Accounting
CRM
CLUB
Cargo
Catering
SSR Management
Fleetwatch
Website
ما در شرکت سفر با تکیه بر سه اصل خود کفایی، عمل گرایی، تخصص گرایی تلاش می کنیم تا بتوانیم گامی مهم در توسعه و پیشرفت سریع گردشگری و صنعت هوانوردی کشور عزیزمان داشته باشیم.

×